יונירום מערכות אל פסק

אודות

יונירום אלקטרוניקס הינה מהחברות המובילות את שוק מערכות הגיבוי וייצוב המתח להגנת מחשבים ועומסים קריטיים אחרים בארץ. החברה הוקמה בשנת 1996 כהמשך לפעילות חברת יוניקום אשר פעלה בתחום מערכות האל פסק מספר רב של שנים קודם לכן.

יונירום הרחיבה את תחום פעילותה לתחום תשתיות Data Center ומשווקת את מוצרי Eaton בתחום ארונות שרתים, יחידות PDU, פסי צבירה ויחידות מיזוג אויר CRAC ו- In-Row מתוצרת חברת Data Air Inc. ארה"ב.

החברה מוכרת היטב בישראל בשוק המקצועי כספק המוביל של מערכות אל-פסק איכותיות בכל ההספקים והתצורות החל ממערכות חד פאזיות בהספק נמוך ועד להגנת אתרי מחשב גדולים .
החברה זוכה ברציפות במכרזים הגדולים, הבולטים בהיקפם בשוק הישראלי, ביניהם ניתן למנות את:

 • מרכז המחשבים החדש של הבנק הבינלאומי במעוין שורק עם 5 מערכות בהספק 1670 קו"א כל אחת ומערכת סולארית יחודית בהספק 350 קו"ט המותקנת על החזית הדרומית של הבניין.
 • מרכז המחשבים החדש של בנק הפועלים בעמק חפר  4 מערכות של 825 קו"א
 • בנק הפועלים אתר גיבוי 2 מערכות בהספק 550 קו"א.
 • אתר 911 ו -81 בצבא  עם 10 מערכות של 550 קו"א כל אחת
 • גלובל  דאטה סנטר 4 מערכות 550 קו"א כל אחת.
 • Med-1, מרכז המחשבים בטירת הכרמל, בו הותקנו 6 מערכות בהספק 825 קו"א, וזאת בנוסף ל 4 מערכות 550 קו"א המותקנות שם.
 • מלאנוקס 825 קו"א , 275 קו"א 
 • אפלייד מטיריאלס 2 מערכות בהספק 825 קו"א.  
 • מרכז המחשבים החדש של מזרחי טפחות בלוד, בו הותקנו 6 מערכות 550 קו"א ועוד 4 מערכות בהספק 275 קו"א כל אחת. 
 • אל-על 3 מערכות בהספק 275 קו"א כל אחת בנק ישראל  2 מערכות 275 קו"א.
 • ח"א במפקדה 2 מערכות 550 קו"א ומערכת 80 קו"א ועוד התקנות רבות.

 

בנוסף, זכתה החברה במכרז מוביל של צהל לאספקת כל מערכות האל פסק מ-40 קו"א ועד 1100 קו"א, כולל מצברים ל-3 השנים הבאות .

 

יונירום מתחזקת ונותנת שרות ואחזקה למרכזי המחשוב מהקריטיים הקיימים בארץ, ביניהם ניתן למנות את:

צהל- משרד הביטחון ,ממר"מ - מרכז המחשבים, יחידה 8200, בנק לאומי, בנק הפועלים, הבנק הבינלאומי, מזרחי טפחות, אינטל, סלקום, פלאפון, משרד ראש הממשלה, מלאנוקס, אמדוקס, חברת חשמל, מכון וייצמן, אוניברסיטת בר אילן, בזק, מארוול, פריסקל, ועוד חוזים רבים אחרים.

 

יונירום אלקטרוניקה הינה ספק מוביל בתחום מערכות האל פסק בארץ וגם בשווקים הגדולים במזרח וביפן, כאשר הציוד מיוצא בשיתוף פעולה מלא עם מיטב היצרנים הגדולים בארץ, כגון: אפלייד מטיריאלס, אי סי אי, GE הדמיה ועוד.

חברת יונירום אף  שיפרה את מערכות האל-פסק והוציאה לשוק  פתרונות גיבוי, באמצעות סופר קבלים ופיתוחים רבים נוספים, אשר הותקנו בחברות מובילות בעולם וזכו להערכה והכרה, כמו גם ע"י יצרני הציוד כגון: חברתEATON  אשר אף פיתחה תוכנה ייחודית המאפשרת גיבוי באמצעות הקבלים .

 

החברה הינה המפיצה הבלעדית של חברת EATON בארץ בתחום מערכות האל פסק, ומייצגת בנוסף את חברת  GNB-EXIDE בתחום המצברים.
בנוסף, פעילה יונירום  בכל תחומי המתח הישר, ממירי מתח ותדר סטטיים, מיצבי מתח,שנאים ופילטרים אקטיביים.

 

החברה, בנוסף, פועלת בתחומי אספקת מערכות ליצור חשמל ע"י אנרגיה סולארית. בתחום זה מייצגת החברה באופן בלעדי את חברת BLUELEAF ENERGY מגרמניה. מהר מאד התפתחו יחסי עבודה קרובים מאד,הצוות הטכני של החברה עבר הכשרה בגרמניה בתחום ואף השתתף בתכנון ובהפעלה של שדות סולארים גדולים מאד ביוון  ובארץ, כאשר בתקופה קצרה מאוד הוזמנו והותקנו כ- 70 מערכות בהספק 50-54 kWP. בתחום המערכות הבינוניות התקינה יונירום עד היום  4 שדות בספק 630 קו"ט כל אחד ו- 2 שדות נוספים בשלבי גמר אחרונים. בנוסף, חתומה החברה על חוזים לאספקת 6 מגה וואט של פרויקטים בשותפות עם חברות מובילות כגון: שמיר, פיתוח הגליל ועוד.

 

לחברה צוותי התקנות אינטגראליים מקצועיים, המבצעים התקנות של הציוד, החל מתכנון האתר ועד לביצוע ההתקנה בפועל, ולאחר מכן מגוון של אפשרויות לחוזי שרות ותחזוקה.

 

צוותי השירות של החברה מורכבים מטכנאים, מהנדסים ואנשי חשמל זרם חזק, המשרתים מאות אתרי מחשב וציוד קריטי בארץ ובחו"ל. מערך השירות מציע  שירות מקצועי, אמין ומהיר תגובה לכל הציוד המשווק 24 שעות ביממה במשך כל ימות השנה. צוותי השרות נתמכים ע"י מעבדה גדולה ומחסן חלקי חילוף, הכולל אף מערכות שלמות המיועדות להתקנה מהירה באתר.

 

מחלקת השרות ביונירום מונה 25 אנשי שרות למערכות אל פסק, המקדישים את זמנם לטיפול בתקלות הפעלות ותחזוקה יזומה, מתוכם 4 מהנדסי חשמל בתחום זרם חזק והיתר הנדסאים בתחום החשמל ו/או אלקטרוניקה. הצוותים פועלים 24 שעות ביממה במשך כל ימות השנה בזמני תגובה של שעתיים. לכל אחד מאנשי הצוות ניסיון של שנים רבות בתחום שרות ואחזקה למערכות אל פסק של חברת EATON. במחלקת השרות קיימת מחלקת אחזקה והתקנה, הכוללת כוח אדם טכני וחשמלאים המבצעים התקנות, שרות ואחזקה לתשתיות החשמל והמצברים.

 

החברה מחזיקה בארץ במלאי גדול של חלקי חילוף ומערכות עד הספק של 550 קו"א בזמינות מידית.

 

 


קטלוג מוצרים